Tarihçe

House of Gusto Tevfik Bingel liderliğinde profesyonel deneyimi otuz yıla yaklaşan bir ekip tarafından 2015 yılında kurulmuş bir teknik sistemler entegrasyonu ve danışmanlık firmasıdır. Profesyonel ses, görüntü, ışık disiplinlerinin yayıncılık ve eğlence sektörleri uygulamalarında edindiği geniş yerel ve uluslararası birikimi House of Gusto çatısı altında toplamak üzere yola çıkmıştır.

Amacımız

Kuruluş amacımız değerli müşterilerimize evlerinde, iş yerlerinde ve teknelerinde en çağdaş ses, görüntü, aydınlatma ve kontrol sistemlerini kolayca ve keyifle kullanma deneyimi sağlamaktır. Profesyonel kariyer hedefimiz daima müşterilerimizin yaşam kalitesini en yükseğe taşımak olmuştur.

Farkımız

Gelişmiş teknik altyapıyı estetik ve kolay bir arayüz ile sunmak bizi farklı kılan özelliklerden biridir. Yalnızca mükemmel çalışan değil, aynı zamanda estetik beğeninize uygun ve sezgisel kullanımlı elektronik çözümler hazırlıyoruz. Kapsamı ve büyüklüğü ne olursa olsun, tüm projelerimiz sorunsuz çalışan, kullanımı kolay, enerji verimliliği yüksek olan güvenilir teknolojil ve ürünler ile hazırlanır.
Ev ve iş hayatınızı kolaylaştıran gelişmiş teknolojileri sizin için bir araya getirirken ekolojiyle dost bir çizgi takip etmeye büyük özen gösteriyoruz.

Nasıl çalışıyoruz?

House of Gusto kavramsal önçalışma, teknik projelendirme, mimari entegrasyon, ürün temini, özel üretim, kurulum, eğitim ve satış sonrası destek bileşenlerinden oluşan kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahiptir. Hizmet verdiğimiz dostlarımız için yüksek performanslı, en son küresel standartlara uygun ve geleceğe hazır çözümler hazırlıyor ve uyguluyoruz.

Sizi dinliyoruz

Çözümlerin yalnızca hayal gücü ile sınırlandığı günümüzde uzman ekibimiz ve seçkin çözüm ortaklarımız ile hayatınızı kolay, zevkli ve güvenli kılmak için birlikte yapabileceklerimiz yine hayal gücünüz ile sınırlı.
Her zaman sizi dinliyor ve sizin için en iyisini sunmayı daima House of Gusto’nun temel motivasyonu olarak koruyoruz.