Profesyonel Hizmetlerimiz

House of Gusto Pro kavramsal geliştirme aşamasından satış sonrası bakıma kadar uzanan tam kapsamlı profesyonel zayıf akım ve sistem entegrasyonu hizmetleri sunar. Projelendirme, proje yönetimi, ithalat, satış, kurulum, programlama, eğitim, bakım/onarım, özel ürün geliştirme ve danışmanlık hizmetleri servislerini veriyoruz.

Uzun yıllara dayanan uluslararası zayıf akım sistemleri deneyimimiz ve güçlü çözüm ortaklarımızla dünya kalitesinde profesyonel yaklaşım ile ticari ve kurumsal müşterilerimizin yanındayız. İyi tasarlanmış, sorunsuz çalışan ve yüksek performanslı elektronik sistem çözümleri için bize güvenebilirsiniz.

Grid PROJE GELİŞTİRME
VE DANIŞMANLIK
SİSTEM ENTEGRASYONU SATIŞ İTHALAT KURULUM VE
PROGRAMLAMA
BAKIM VE ONARIM PROJE GELİŞTİRME
VE DANIŞMANLIK
SİSTEM ENTEGRASYONU SATIŞ İTHALAT KURULUM VE
PROGRAMLAMA
BAKIM VE ONARIM
Item 1 PROJE GELİŞTİRME
VE DANIŞMANLIK
Ticari işletmeler, kamu kurumları ve diğer tüm kurumsal yapılar için yüksek performanslı ses, görüntü, iletişim, aydınlatma, akustik ve kontrol sistemleri projeleri üretiyoruz.
Birlikte geliştirdiğimiz projelerimiz her zaman yüksek enerji verimliliği, kullanım kolaylığı, yüksek güvenlik ve uzun ekonomik ömür ön planda tutularak hazırlanıyor.
House of Gusto Pro projelendirme çözümlerini yeni bina projelendirme, genişleme, teknik standart güncelleme ve performans yükseltme gereksinimi olan değerli kurumsal müşterilerimizin hizmetine sunuyor.
Ayrıca mimarlık ve mühendislik ofisler ile proje yönetim firmalarına zayıf akım proje geliştirme ve yönetim danışmanlığı sunuyoruz.
Bize Ulaşın
Item 2 SİSTEM ENTEGRASYONU Profesyonel kullanım amaçlı tüm zayıf akım sistemlerinin uyum içinde ve kesintisiz çalışmasına yönelik sistem entegrasyonu hizmeti veriyoruz.
Ses, görüntü, aydınlatma, iletişim, elektro-mekanik ve bina yönetim alt sistemlerinin sinyal yönetimi, tek merkezden kontrolü, belirli senaryolar dahilinde otomasyonu ve uzaktan erişimini sağlıyoruz.
Eğitim kurumları, ticari işletmeler, eğlence mekanları, sağlık kuruluşları, turizm işletmeleri, spor tesisleri ve kamusal alanlarda tüm teknik alt sistemlerin oturmuş işletim mimarileri altında birlikte çalışacakları yapılar için House of Gusto Pro.
Bize Ulaşın
Item 3 SATIŞ Geliştirdiğimiz ve katkıda bulunduğumuz tüm projelerimizde ihtiyaç duyulan hemen her ürünün satışını da yapıyoruz.
İç ve dış piyasadan mümkün olan en uygun koşullarda tedarik ettiğimiz ürünleri titizlikle seçiyor ve en yüksek fiyat/performans düzeyini korumaya özen gösteriyoruz.
Ayrıca danışmanlık yaptığımız proje ve sektörümüzdeki diğer değerli firmalara da ürün tedarik hizmeti sunuyoruz.
Yurtdışı projelerimizdeki ürün talepleri için de transit ticaret ve ihracat işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.
Bize Ulaşın
Item 4 İTHALAT Yurtiçi ve yurtdışı projelerimiz için gereksinim duyduğumuz ve iç pazarda temin edilemeyen tüm ürünleri yirmi yılı aşkın ithalat deneyimimiz ile hızlı ve düşük maliyetli olarak yurtdışından tedarik ediyoruz.
Sahip olduğumuz temsilcilik ve bayilikler ile pek çok kilit ürün grubunda referans markaların düzenli ithalatını gerçekleştiriyoruz.
Talep halinde değerli kurumsal müşterilerimizin projeye özel ithalat gereksinimlerini de hızlı, güvenli ve en uygun maliyet ile karşılıyoruz.
Bize Ulaşın
Item 5 KURULUM VE
PROGRAMLAMA
Projelendirme ve satışını yaptığımız tüm profesyonel ses, görüntü, aydınlatma, iletişim ve kontrol sistemlerinin kurulum hizmetini de veriyoruz.
Tüm kurulum, devreye alma ve programlama işlemlerini uzman ekiplerimiz ile uluslararası profesyonel standartlarda gerçekleştiriyoruz.
Sistem entegrasyonu çözümlerimiz kapsamında değerli iş ortaklarımız ile sunduğumuz alt sistemlerin kurulum ve devreye alma işlemlerini de titizlikle koordine ediyor ve yönetiyoruz.
İş birliği içinde olduğumuz geniş çözüm ortakları ağımız sayesinde en küçükten en büyük projelere kadar tüm projeler için her ölçekte kalifiye teknik kadro ile çalışıyoruz.
Bize Ulaşın
Item 6 BAKIM VE ONARIM Sunduğumuz tüm profesyonel teknik çözümlerin düzenli olarak test, bakım ve güncelleme desteğini veriyoruz.
Bu sayede kurduğumuz sistemlerin ekonomik ömürlerini uzatırken kesintisiz ve tam performansı da garantiliyoruz.
Projelerimizde kullanılan ürünlerin satış sonrası periyodik bakım sözleşmeleri çerçevesinde yüksek kaliteli düzenli yerinde bakım hizmetini uzman kadromuz ve değerli çözüm ortakları ile birlikte sunuyoruz.
Arızalı ürün onarımlarını da hızlı ve garantili biçimde sağlıyor, bu şekilde iş akışınızdaki kesintileri en aza indiriyoruz.
Bize Ulaşın

Slide