Profesyonel Işık Sistemleri

Artistik kullanım ve özel etki amaçlı yaratıcı profesyonel aydınlatma tasarım ve uygulamaları. Eğlence mekanları, tematik parklar, fuarlar, sanatsal işler, performans mekanları, turistik tesisler, müzeler, anıtlar, televizyon stüdyoları, dinamik mimari uygulamalar ve eğitim kurumları için ilham verici aydınlatma çözümleri. House of Gusto özel etki ışık ve kontrol sistemleri tasarımı, satış, kurulum, programlama ve eğitim hizmetleri ile yanınızda.

Grid EĞLENCE İŞLETMELERİ TURİZM TESİSLERİ PERFORMANS
MEKANLARI
TELEVİZYON VE SİNEMA DİNAMİK MİMARİ
IŞIK
MÜZE VE SERGİ
SALONLARI
PROFESYONEL IŞIK
TASARIMI
IŞIK SİSTEMLERİ
PROFESYONEL KURULUM
IŞIK KONTROL
SİSTEMLERİ
EĞLENCE İŞLETMELERİ TURİZM TESİSLERİ PERFORMANS MEKANLARI TELEVİZYON
VE SİNEMA
DİNAMİK MİMARİ
IŞIK
MÜZE VE SERGİ
SALONLARI
PROFESYONEL IŞIK
TASARIMI
IŞIK SİSTEMLERİ
PROFESYONEL KURULUM
IŞIK KONTROL
SİSTEMLERİ
Item 1 EĞLENCE İŞLETMELERİ Kapalı ve açık ortamlarıyla restoran, bar, kulüp, plaj, konser salonu ve diğer tüm eğlence mekanları için yaratıcı ışık sistemleri.
LED, fiber optik ve lazer teknolojilerinin en gelişmiş örneklerini en etkileyici mekanları yaratmak için emrinize sunuyoruz.
Mimari dilinizi desteklemek, konuklarınızın duygularını yönlendirmek ve dilediğinizde coşturmak için uzun yıllara dayanan deneyimimize güvenin.
Bize Ulaşın
Item 2 TURİZM TESİSLERİ Otel, tatil köyü, beach club, spa gibi her ölçekteki turistik tesislerin çok amaçlı salon, bar, diskotek, plaj, amfi tiyatro gibi eğlence alanları ve dinamik mimari ışıklandırma gereksinimleri için geniş seçenekler sunuyoruz.
House of Gusto uzmanlığıyla konuklarınızın ziyaretini sıradan bir tatilden unutulmaz bir şölene dönüştürün.
Bize Ulaşın
Item 3 PERFORMANS MEKANLARI Açık ve kapalı konser salonları, tiyatrolar, çok amaçlı büyük salonlar ve festivallerde kurulan geçici sahneler gibi tüm sanatsal performans mekanları için profesyonel ışık çözümleri.
Dramatik sahne aydınlatması, özel efekt sistemleri, televizyon aydınlatması, sis sistemleri ve multimedya entegrasyonu sunduğumuz çözümler arasında.
Bize Ulaşın
Item 4 TELEVİZYON
VE SİNEMA
Profesyonel TV ve film yapım geçmişimizi sürekli olarak en son ışık teknolojileri ile sizin için güçlendiriyoruz.
En küçük DSLR video setinden en kapsamlı dijital sinema yapımlarına kadar her ölçekte televizyon ve film yapım ışık çözümleri.
Kamera üstü ENG setler, taşınabilir ışık kaynak ve düzenleyicileri, ışık ölçüm ve kontrol cihazları.
Bize Ulaşın
Item 5 DİNAMİK MİMARİ IŞIK Mimari başyapıtlarınız için güçlü ifade yeteneği olan dış cephe gece ve iç mekan dinamik aydınlatma sistemleri.
Özel günleri unutulmaz kılın -veya her günü özel kılın-, kurumsal kimliğinizi ifade edin ve sanatsal mesajlarınızı milyarlarca renk, gölge ve kinetik kurguların diliyle güçlendirin.
Dinamik ışık tasarımlarımız görsel etki hedefleriniz, bütçeniz, yüksek enerji verimliliği ve kolay yönetim esasları çevresinde oluşturuluyor.
Bize Ulaşın
Item 6 MÜZE VE SERGİ
SALONLARI
Sanat yapıtlarının en etkileyici biçimde sunulabilmesi ve uygunsuz ışığın zararlı etkilerinden korunması amaçlı özel ışık sistemleri.
İki ve üç boyutlu eserlerin tüm gücünü kusursuz aktarabilmek için stratejik ışık düzeyi ve konumlama planlama desteği.
Eserlerinizi UV ve IR radyasyonundan arınmış, yüksek renksel geri verimli ve doğru uygulanmış aydınlatma sistemlerimiz ile daima aslına en uygun biçimde sergileyin.
Bize Ulaşın
Item 7 PROFESYONEL IŞIK
TASARIMI
Özel etki ve sanatsal kullanım amaçlı ışık sistemleri tasarımında otuz yıla yaklaşan deneyim.
Mimarlık ve mühendislik ofisleri, yaratıcı ekipler, televizyon ve film yapımcıları, işletmeciler ve efekt ışığı desteğine gereksinim duyan herkes için çözümler.
Sanal ortamda kavramsal tasarım, simülasyon, görselleştirme ve senaryo kurgulama ile vizyonunuzu hayata geçiriyoruz.
Kullandığımız özel yazılım ve teknikler ile gerçekçi sonuçlar alırken proje aşamasında hızlı ilerlemenize yardımcı oluyoruz.
Bize Ulaşın
Item 8 PROFESYONEL IŞIK
SİSTEMLERİ KURULUMU
House of Gusto uzman ekibinin yanında deneyimli çözüm ortakları ile her ölçekte artistik ve özel ışıklandırma sisteminin kurulum ve devreye alma hizmetini veriyor.
Kurduğumuz tüm ışık sistemlerinin sağlıklı çalışma ve sorunsuz kontrolü için elektrik ve kontrol alt sistemlerini uluslararası standartlarda tasarlıyor ve kuruyoruz.
Işıklandırma senaryolarınız için gereksinim duyacağınız asansör, truss, sis makineleri ve diğer elektro-mekanik tamamlayıcı sistemleri de sunuyoruz.
Bize Ulaşın
Item 9 IŞIK KONTROL
SİSTEMLERİ
Tüm mimari ve görsel efekt ışık sistemleriniz için kablolu ve kablosuz kontrol çözümleri.
Akıllı, verimli, geleceğe hazır ve kolay kullanılan ışık kurulumları için mükemmel kontrol altyapı ve ara yüzleri sunuyoruz.
DMX, DALI, LON, KNX, IP ve MIDI gibi tüm uluslararası protokoller ile kusursuz çalışan sağlıklı kontrol altyapılarını mükemmel sezgisel arayüzler üzerinden bina, medya, sahne kontrol ve takvim gibi tüm parametrik sistemler ile entegre ediyoruz.
Bize Ulaşın

Slide