Profesyonel Görüntü Sistemleri

Kurumsal, ticari ve kamusal alanlarda ihtiyacınız olan her türlü profesyonel görüntü depolama, dağıtım, yayın ve kontrol sistemleri için kapsamlı çözümler. House of Gusto üyesi olduğu uluslararası standart kuruluşları ve meslek birlikleri aracılığıyla global profesyonel görüntü standartlarını sürekli izliyor ve büyük-küçük tüm projelerinde uyguluyor.

Grid İÇ VE DIŞ MEKAN
PROJEKSİYON SİSTEMLERİ
VİDEOKONFERANS
SİSTEMLERİ
GÖRÜNTÜ DEPOLAMA VE
DAĞITIM ÇÖZÜMLERİ
KAMERA VE PRODÜKSİYON
ÇÖZÜMLERİ
KONTROL MERKEZİ
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ
DIGITAL SIGNAGE
ÇÖZÜMLERİ
DİJİTAL SİNEMA
SİSTEMLERİ
LED EKRAN
SİSTEMLERİ
SATIŞ NOKTASI
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜMLERİ
SİMULASYON VE
SANAL GERÇEKLİK
İÇ VE DIŞ MEKAN
PROJEKSİYON SİSTEMLERİ
VİDEOKONFERANS
SİSTEMLERİ
GÖRÜNTÜ DEPOLAMA VE
DAĞITIM ÇÖZÜMLERİ
KAMERA VE PRODÜKSİYON
ÇÖZÜMLERİ
KONTROL MERKEZİ
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ
DİJİTAL SİNEMA
SİSTEMLERİ
DİGİTAL SIGNAGE
ÇÖZÜMLERİ
LED EKRAN
SİSTEMLERİ
SATIŞ NOKTASI
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜMLERİ
SİMULASYON VE
SANAL GERÇEKLİK
Item 1 İÇ VE DIŞ MEKAN
PROJEKSİYON SİSTEMLERİ
Projeksiyon iç ve dış kitlesel izleyiciye yönelik sunumlarda en çok tercih edilen çözüm konumunda.
Her tür geniş alan projeksiyon ihtiyaçlarınız için projektör, perde, alternatif yansıtma yüzeyi, video mapping, sabit ve taşınabilir aparatlar gibi pek çok konuda yardıma hazırız.
Konferans salonları, oditoryumlar, spor tesisleri, eğitim kurumları, festival ve organizasyonlar için geniş seçenekler.
Bize Ulaşın
Item 2 VİDEOKONFERANS
SİSTEMLERİ
Yüksek seyahat ve konaklama masrafının ilacı videokonferans ve etkileşimli toplantı sistemleri.
Tek kişiden geniş guruplara kadar her büyüklükte katılımcı sayısına yönelik özelleşmiş videokonferans çözümleri.
Uygun platform seçimi, donanım temin ve kurulumu, IT altyapı entegrasyonu ve sezgisel yönetim bileşenleri ile anahtar teslimi çözümler.
Dilerseniz mimari projelendirme ve uygulama desteğiyle birlikte muhatabınız yanınızda imiş gibi gerçekçi bütünleşik oda çözümleri de sunuyoruz.
Bize Ulaşın
Item 3 GÖRÜNTÜ DEPOLAMA VE
DAĞITIM ÇÖZÜMLERİ
Sınıflar, komuta merkezleri, güvenlik sistemleri, konferans mekanları, reklam ajansları, sağlık kuruluşları, ulaşım ağları, web üzerinden yaygın eğitim kurumları ve diğer her tür sayısal görüntü kullanıcısı için kayıt ve yayın çözümleri.
Kongrenizi çok kameralı sistem ile yüksek çözünürlükte anında internette yayımlamak veya derslerinizi daha sonra erişim için arşivlemek istiyorsanız sizin için çözümlerimiz var.
Özel üretim geniş kapasiteli ve yüksek performanslı sayısal video sunucularımız, dünya lideri video dağıtım partner markalarımız ile hizmetinizdeyiz.
Bize Ulaşın
Item 4 KAMERA VE PRODÜKSİYON
ÇÖZÜMLERİ
Reklam ajansları, eğitim kurumları, sağlık kuruluşları, askeri uygulamalar, çok amaçlı salonlar, şirketler, spor tesisleri ve sayısal video prodüksiyonuna gereksinim olan her kullanıcı için her ölçekte video yapım sistemleri.
Tek web kameralı bir sınıftan tam prodüksiyon yapılan bir stüdyoya kadar kamera, aksesuar, kayıt/depolama, post prodüksiyon ve çoğaltım çözümleri.
Projelendirme, satış, ithalat, kurulum ve eğitim bacaklarıyla eksiksiz hizmet House of Gusto’da.
Bize Ulaşın
Item 5 KONTROL MERKEZİ
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ
Trafik kontrol, güvenlik, askeri sevk ve idare, üretim tesisleri, lojistik merkezleri ve diğer tüm kullanımlar için kumanda ve kontrol amaçlı videowall, çoklu görüntüleme ve etkileşimli video çözümleri.
Konusunda uzman çözüm ortaklarımız ve lider markalar ile uluslararası standartlarda kontrol merkezi görüntü sistemleri kurulumu için hizmetinizdeyiz.
Bize Ulaşın
Item 6 DİJİTAL SİNEMA
SİSTEMLERİ
Ticari sinema işletmeleri için 2D ve 3D projeksiyon, sunucu ve perde sistemleri.
SMPTE DCI uyumlu ve pre-show amaçlı açık kaynak sistemler.
House of Gusto dijital sinema alanında dünyada lider çözüm ortakları ile her büyüklükte salonlar için her bütçeye uygun alternatifler sunuyor.
Video sunucu, içerik yönetimi, projeksiyon ve perde sistemleri için projelendirme, ithalat, kurulum, kalibrasyon ve uzaktan yönetim hizmetlerini tek çatı altında güvenle alabilirsiniz.
Bize Ulaşın
Item 7 DIGITAL SIGNAGE
ÇÖZÜMLERİ
Reklam, dinamik haber, promosyon, interaktif perakende ve daha pek çok uygulama için yazılım ve donanımsal digital signage çözümleri sunuyoruz.
Perakende zincirleri, showroomlar, ulaşım ağları, sağlık kuruluşları, eğlence mekanları, eğitim kurumları ve daha pek çok kullanıcı profili için digital signage çözümleri.
Restoran ve fast food zincirleri için dinamik menü sistemleri.
Kurumsal firmalar için kurumsal PR, bilgilendirme ve TV sistemleri.
Bize Ulaşın
Item 8 LED EKRAN SİSTEMLERİ Geniş kitlelere yönelik büyük görüntü gerektiren kapalı ve açık mekanlarda LED tabanlı dev ekran çözümleri en akılcı seçenektir.
Ayrıca dayanıklılığın önemli olduğu koşullarda LED ekranlar LCD akranlara tercih edilir.
Yüksek parlaklık, çevresel koşullara dayanıklılık ve çok uzun kullanım ömrü bakımından rakipsiz olan LED panel ekran ihtiyaçlarınız için House of Gusto olarak projelendirme, ithalat, kurulum ve içerik yönetimi konularında eksiksiz çözümler sunuyoruz.
Bize Ulaşın
Item 9 SATIŞ NOKTASI
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜMLERİ
Etkileşimli ekranınızın olduğu her yer mağazanızdır.
Mağazacılık ve süpermarket sektörleri için sunduğumuz etkileşimli ekran çözümleri ile satış performansınızı güçlendirin.
Satış noktası etkileşimli reklam ekran sistemlerimiz bilgilendirme, tercih yaratma ve sipariş verme konularında alıcıya kolaylıklar sunarken, satıcı için de personel giderlerinde tasarruf, yerinde ve zamanında motivasyon ve müşteri davranış bilgisi toplama için benzersiz çözümler sunuyor.
Bize Ulaşın
Item 10 SİMULASYON VE
SANAL GERÇEKLİK
Uçuş eğitimi, etkileşimli endüstriyel tasarım, medikal kullanım ve eğlence amaçlı görsel simülasyon sistemleri.
House of Gusto gerek önceden belirlenmiş standart sistemlere entegre, gerek ise ihtiyacınız ve mekanınıza özel tasarlanmış sanal gerçeklik ve görsel simülasyon çözümleri sunuyor.
Ürün geliştirme, askeri ve sivil araç simülasyonu, otonom kontrol sistemleri geri besleme ve sivil eğlence amaçlı çözümler için hizmetinizdeyiz.
Bize Ulaşın

Slide