Profesyonel Akustik Çözümleri

House of Gusto açık ve kapalı kamusal ve ticari alanların mimari akustik planlaması ile mevcut hacimlerin akustik yalıtım ve koşullandırması konularındaki uzmanlığı ile hizmetinizde. Projelendirme, simülasyon, malzeme seçimi ve uygulama hizmetlerimiz ile eksiksiz akustik hizmet yelpazesi. Ticari ve kültürel mekanlarınızda gürültüden arınmış ve akustik olarak geliştirilmiş ortamlar sunuyoruz.

Grid AKUSTİK ORTAM
TASARIMI
AKUSTİK ÇÖZÜMLER
DANIŞMALIĞI
AKUSTİK YALITIM ve
KOŞULLANDIRMA
GÜRÜLTÜ KONTROL VE
MASKELEME
DENİZ VE KARA ARAÇLARI
AKUSTİĞİ
ÖZEL ÜRETİM AKUSTİK
DÜZENLEME ÜRÜNLERİ
AKUSTİK ORTAM
TASARIMI
AKUSTİK ÇÖZÜMLER
DANIŞMALIĞI
AKUSTİK KOŞULLANDIRMA GÜRÜLTÜ KONTROL VE
MASKELEME
DENİZ VE KARA ARAÇLARI
AKUSTİĞİ
ÖZEL ÜRETİM AKUSTİK
DÜZENLEME ÜRÜNLERİ
Item 1 AKUSTİK ORTAM
TASARIMI
Kamusal ve ticari ortamlar için akustik modelleme, simülasyon ve projelendirme.
Profesyonel kullanım ve performans amaçlı her tip mekanın ideal akustik yapısı farklıdır.
House of Gusto kullanım amacınız, bütçeniz, mimari diliniz ve özel istekleriniz doğrultusunda sizi sağlıklı akustikle buluşturuyor.
Dengeli frekans dağılımı, yüksek anlaşılabilirlik, kontrollü ses basınç bölgeleri ve yüksek işitsel konfor için optimal akustik ortamlar tasarlıyoruz.
Bize Ulaşın
Item 2 AKUSTİK ÇÖZÜMLER
DANIŞMALIĞI
Mimari ofisler, inşaat firmaları, mühendislik ofisleri, yat üreticileri ve ticari/kamusal müşterilerimiz için proje danışmanlığı ve akustik ölçüm hizmeti.
Mimari projelendirme öncesi kavramsal destek, mimari proje üzerinde simülasyon, inşa sırasında ölçüm ve optimizasyon, inşa sonrası ölçüm ve değerlendirme, akustik hedefler doğrultusunda tadilat danışmanlığı.
Karmaşık akustik sorunlarınıza etkili ve makul çözümler üretiyoruz.
Bize Ulaşın
Item 3 AKUSTİK KOŞULLANDIRMA Müzik ve video yapım stüdyoları, oditoryumlar, radyo ve TV stüdyoları, naklen yayın araçları, sinema platoları, canlı müzik mekanları, ticari sinema salonları, açık ve kapalı kamusal alanlar, eğitim kurumları, turizm işletmeleri ve sağlık tesisleri için optimal akustiği sağlıyoruz.
Akustik parametre hedefleri doğrultusunda malzeme seçimi, uygulama ve ses sistem entegrasyonu ile uçtan uca çözümler.
Bize Ulaşın
Item 4 GÜRÜLTÜ KONTROL
VE MASKELEME
Ticari mekanlar, kamusal alanlar, spor tesisleri, otoyollar, endüstriyel tesisler ve konutlarda gürültü her zaman yaygın bir sorun.
House of Gusto yapısal akustik modelleme, inşa teknikleri, akustik malzeme ve teknolojilerini en etkin biçimde kullanır.
Gürültü oluşmasını engelleme, oluşan gürültünün yayılmasını önleme ve zorunlu gürültü oluşumu halinde elektronik sistemler aracılığıyla maskelenmesi konularında uzman çözüm ortağınız.
Bize Ulaşın
Item 5 DENİZ VE KARA ARAÇLARI
AKUSTİĞİ
Deniz ve kara taşıtlarında akustik düzenleme özel bilgi ve deneyim gerektirir.
Kendini kanıtlamış teknikler ile deniz araçlarında su kesimi, motor ve rüzgar kaynaklı gürültüleri yüksek teknoloji ürünü hafif ve dayanıklı malzeme ile önlüyoruz.
Kara taşıtlarında yine amaca özel üretilmiş malzeme kullanımı ile motor gürültüsünü kabinden yalıtma, müzik sesini kabin içinde yalıtma ve ideal akustik koşullandırma konularında hizmet veriyoruz.
Bize Ulaşın
Item 6 ÖZEL ÜRETİM AKUSTİK
DÜZENLEME ÜRÜNLERİ
Piyasada standart olarak bulunan modüler profesyonel akustik düzenleme ürünleri arasında zaman zaman mimari diliniz veya ölçülendirmeniz ile uyumlu çözümler bulamayabilirsiniz.
Bu tip durumlarda House of Gusto projeniz, mekânsal özellikleriniz ve performans hedefiniz doğrultusunda özel üretim akustik çözümler ile yardıma hazır.
Projeye özel akustik düzenleme ürünleri tasarımı, üretimi ve uygulaması konularında hizmetinizdeyiz.
Bize Ulaşın

Slide