Kurumsal Ağ Çözümleri

İş süreçleri, yönetişim, iletişim ve multimedya neredeyse bütünüyle ağ üzerinde. Şirketler, kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve iletişimin kritik olduğu diğer tüm yapılarda veri ağları sunduğumuz hizmetlerin omurgasını oluşturuyor. Veri, iletişim, güç ve yönetim sinyalleri iletim ve yönetimi için uçtan uca sağlıklı ağ yapıları kuruyoruz.

Grid BAKIR VE FİBER-OPTİK
ALTYAPI
KURUMSAL KABLOSUZ
AĞ SİSTEMLERİ
IP TELEFON
VE VOIP
IP CCTV VE
NVR ÇÖZÜMLERİ
AĞ GÜVENLİĞİ VE
ORTAM İZLEME
YÜKSEK PERFORMANSLI
DEPOLAMA VE SUNUCU
KURUMSAL SİSTEM
ÇÖZÜMLERİ
AĞ İYİLEŞTİRME
VE GÜNCELLEŞTİRME
PERİYODİK BAKIM
VE SERVİS
BAKIR VE FİBER-OPTİK
ALTYAPI
KURUMSAL KABLOSUZ
AĞ SİSTEMLERİ
IP TELEFON
VE VOIP
IP CCTV VE
NVR ÇÖZÜMLERİ
AĞ GÜVENLİĞİ VE
ORTAM İZLEME
YÜKSEK PERFORMANSLI
DEPOLAMA VE SUNUCU
KURUMSAL SİSTEM
ÇÖZÜMLERİ
AĞ İYİLEŞTİRME
VE GÜNCELLEŞTİRME
PERİYODİK BAKIM
VE SERVİS
Item 1 BAKIR VE FİBER-OPTİK
ALTYAPI
Kurumsal ve kamusal tüm ortamların bilişim, kontrol ve haberleşme amaçlı yerleşik kablolama altyapılarını tasarlıyor ve kuruyoruz.
Bakır iletkenli ve fiber-optik kablolar, aktif ve pasif ağ elemanları ve ilgili aksesuarların mükemmel bir planlama ile veri ve kontrol omurganızı oluşturalım.
Daima en yüksek standartlar ve geleceğe hazır altyapı stratejilerini sizin için uyguluyoruz.
Bize Ulaşın
Item 2 KURUMSAL KABLOSUZ
AĞ SİSTEMLERİ
Kablosuz veri ağları bazı durumlarda kablolu ağlara tamamlayıcı sistem, bazı durumlarda da özel olarak tercih edilen alternatif konumunda.
Daha hızlı ve sürekli erişim, hareket yeteneği, düşük işletme maliyeti ve çoklu platform desteği kablosuz ağların gücünü vazgeçilmez kılıyor.
House of Gusto iş birliği yaptığı değerli sektör liderleri ile sizin için yüksek hızlı, güvenli ve daima çalışan kablosuz ağları tasarlıyor, simüle ediyor ve kuruyor.
Bize Ulaşın
Item 3 IP TELEFON
VE VOIP
Kablolu ve kablosuz yerel ağ ve internet üzerinden sesli telefon görüşmesi sağlayarak maliyetleri düşürüyor, görüşme kalitesini artırıyor ve yüksek güvenlik sunuyoruz.
Pratik telekonferans uygulamaları, düşük işletme maliyetleri, kurumsal mesajlaşma ve bilgi sistemleri ile mükemmel entegrasyon sayesinde VOIP hızla yaygınlaşıp standart haline geldi.
Siz de yararlanın.
Bize Ulaşın
Item 4 IP CCTV VE
NVR ÇÖZÜMLERİ
Her ölçekteki kurumsal müşterilerimizin güvenlik, lojistik, eğitim ve yönetim amaçlı sayısal kamera, kayıt ve yayın sistemleri.
Değerli partnerlerimiz ile işbirliği halinde ihtiyacınız olan canlı izleme, kayıt, video analiz ve kontrol sistemleri entegrasyon projelerinizi hayata geçiriyoruz.
IP altyapısını kullanan yüksek performanslı donanımlar ile geleceğe hazır IPTV projeleriniz için House of Gusto Hizmetinizde.
Bize Ulaşın
Item 5 AĞ GÜVENLİĞİ VE
ORTAM İZLEME
Veri ağları erişim ve etkileşimi kolaylaştırmakla birlikte yeni ve öngörülemez tehditleri de berberinde getiriyor.
Kurumsal ağların erişim kapsamı genişleyip çeşitlendikçe tehdit düzeyi de saldırı sıklığı da artıyor.
House of Gusto konusunda uzman değerli çözüm ortağı marka ve ekipler ile birlikte kurumsal ağınızın sağlıklı ve güvenli kalması için veri koruma stratejileri ile hizmetinizde.
Bize Ulaşın
Item 6 YÜKSEK PERFORMANSLI
DEPOLAMA VE SUNUCU
Kurumsal yüksek performanslı veri depolama, dağıtım ve paylaşım amaçlarınız için özel üretim NAS sunucuları.
Sürekli artan veri büyüklüğü ve çeşitliliği özellikle sayısal medya uygulamalarında yüksek kapasiteli, kıvrak ve çoklu platform destekli çözümler gerektiriyor.
House of Gusto uzun yıllara dayanan deneyimi ile kurumunuz için hazır sunucularda erişemeyeceğiniz özellikleri özel üretim sunucularda makul fiyatlara bir araya getiriyor.
Bize Ulaşın
Item 7 KURUMSAL SİSTEM
ÇÖZÜMLERİ
Kurduğumuz medya ve kontrol sistemlerinin altyapısını oluşturma gereğinde değerli çözüm ortaklarımız ile birlikte kurumsal IT sistem çözümleri sunuyoruz.
Veri merkezi, veri yedekleme ve koruma, sanallaştırma ve bulut bilişim konularında dünyanın en iyi marka ve teknolojileri ile iş birliği yapıyoruz.
Özellikle sıfır hata gerektiren dijital multimedya dağıtım ve kontrol IT sistemleri bizim işimiz.
Bize Ulaşın
Item 8 AĞ İYİLEŞTİRME
VE GÜNCELLEŞTİRME
Mevcut kurumsal kablolu ve kablosuz ağlarınız güncel ve gelecekteki veri trafiğinizi karşılayacak güçte mi?
Veri ve uygulama yapılarının her gün daha dağınık ve karmaşık hale gelmesi ağ performansını daha da kritik hale getiriyor.
Veri ağlarınızın izlenmesi, hızının stabil hale getirilmesi, ağ güvenliğinizi sürekli güncel tutulması ve veri akış iyileştirmesi gibi konularda House of Gusto yanınızda.
Bize Ulaşın
Item 9 PERİYODİK BAKIM
VE SERVİS
İş sürekliliği ve yüksek performansı garantilemek için yerinde/uzaktan bakım, optimizasyon, test ve güncelleme hizmetleri.
Büyük yatırım yaptığınız ağ donanım ve yazılımlarını daima en üst noktada tutmak için düzenli izleme ve bakım gereklidir.
Marka model ve platformlardan bağımsız olarak tüm kurumsal müşterilerimizin veri ağlarına servis ve bakım hizmeti veriyoruz.
Bize Ulaşın

Slide