Hizmetlerimiz

Konut ve yat ortamlarınızda tüm konfor ve medya gereksinimleriniz için tam kapsamlı profesyonel teknik hizmet. Kavramsal tasarımdan satış sonrası servise kadar aradığınız tüm çözümleri tek çatı altında sağlıyoruz. Her projemizde uçtan uca sorumlu ve kaliteli hizmeti özenle sürdürüyoruz. Yapısal kablolama, bina yönetimi, elektrik, inşaat ve mekanik alanlarında her biri lider konumundaki değerli çözüm ortağı firma ve markalar ile çalışıyoruz.

Dünya standartlarında anahtar teslimi projeler üretiyoruz. Tek bir odadan tüm siteye kadar her ölçekte sunduğumuz hizmetin kalitesini her zaman mümkün olan en yüksek standartlarda tutmaya özen gösteriyoruz. Üyesi olduğumuz uluslararası meslek kuruluşlarının global teknik ve bilimsel standartlarını sürekli izliyor ve sizin için uyguluyoruz.

Grid PROJELENDİRME VE
DANIŞMANLIK
SATIŞ İTHALAT KURULUM SERVİS ve
ONARIM
PERİYODİK BAKIM PROJELENDİRME ve
DANIŞMANLIK
SATIŞ İTHALAT KURULUM SERVİS ve
ONARIM
PERİYODİK BAKIM
Item 1 PROJELENDİRME ve
DANIŞMANLIK
Konut ve marin ortamları için teknik, estetik, kullanım ve bütçe hedefleriniz doğrultusunda yüksek performanslı ses, görüntü, aydınlatma, akustik ve kontrol sistemleri projeleri üretiyoruz.
Birlikte geliştirdiğimiz projelerimiz her zaman yüksek enerji verimliliği, kullanım kolaylığı ve uzun ekonomik ömür ön planda tutularak hazırlanır.
House of Gusto projelendirme çözümlerini yeni bina projelendirme, genişleme, teknik standart güncelleme ve performans yükseltme gereksinimi olan değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyor.
Bize Ulaşın
Item 2 SATIŞ Konut ve yat ortamlarında gereksinim duyacağınız her tür ses, görüntü, iletişim, bilişim, kontrol ve otomasyon donanımının satışını yapıyoruz.
Her biri küresel ölçekte referans ve öncü markalar ile işbirliği yapan House of Gusto son kullanıcı ve çözüm ortaklarına yönelik ürün tedariğinde geniş deneyimine sahiptir.
İdeal maliyet/performans oranı hedefini yakalamak için güncel teknoloji ve ürünleri sürekli izliyor ve size sunuyoruz.
Bize Ulaşın
Item 3 İTHALAT Yurtiçi ve yurtdışı projelerimiz için gereksinim duyduğumuz ve ülkemizde temin edilemeyen tüm ürünleri yirmi yılı aşkın ithalat deneyimimiz ile hızlı ve düşük maliyetli olarak yurtdışından tedarik ediyoruz.
Sahip olduğumuz temsilcilikler ile pek çok kilit ürün grubunda referans markaların düzenli ithalatını gerçekleştiriyoruz.
Talep halinde değerli müşterilerimizin bireysel ithalat gereksinimlerini de hızlı, güvenli ve en uygun maliyet ile karşılıyoruz.
Bize Ulaşın
Item 4 KURULUM Projelendirme ve satışını yaptığımız tüm ses, görüntü, aydınlatma, iletişim ve kontrol sistemlerinin kurulumunu uzman ekiplerimiz ile uluslararası profesyonel standartlarda gerçekleştiriyoruz.
Sistem entegrasyonu çözümlerimiz kapsamında değerli iş ortaklarımız ile sunduğumuz alt sistemlerin kurulum ve devreye alma işlemlerini de titizlikle koordine ediyor ve yönetiyoruz.
Bize Ulaşın
Item 5 SERVİS VE ONARIM Satışını yaptığımız ve mevcut sistemlerde önceden kurulu tüm elektronik ve elektro-mekanik ürünlerin onarım ve servis hizmetlerini uzman çözüm ortağı servis merkezleri aracılığıyla sağlıyoruz.
İthalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin satış sonrası servis ve onarım hizmetlerini doğrudan sunarken, iç piyasadan tedarik ettiğimiz donanım için ücretsiz servis hizmetleri koordinasyonunu sağlıyoruz.
Bize Ulaşın
Item 6 PERİYODİK BAKIM Sunduğumuz kapsamlı teknik çözümler kullanım ömürleri süresince düzenli olarak test, bakım ve güncelleme desteği aldıklarında hem ekonomik ömürleri uzar hem de kesintisiz tam performans garantilenir.
House of Gusto uzman kadrosu ve değerli çözüm ortakları ile birlikte satış sonrası periyodik bakım sözleşmeleri çerçevesinde yüksek kaliteli düzenli yerinde bakım hizmeti sunar
Bize Ulaşın

Slide