GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Yaşadığınız her yer için yüksek performanslı görüntü sistemleri. İster yatak odanıza küçük bir TV ekranı, ister ev sinemanıza ticari salonları kıskandıracak referans projeksiyon sistemi. Yüksek performanslı depolama, sunucu, dağıtım ve gösterim çözümlerimiz ile uçtan uca mükemmel görüntü ve yayın için hizmetinizdeyiz.

Yüksek Performanslı Ev Sineması Projeksiyon

Unutmayın: tüm sinema yapımları projeksiyon sistemi le izlenmek üzere üretilir. House of Gusto olarak film tutkunlarına düşlerindeki sinema deneyimini sağlıyoruz. Anahtar teslimi özel sinema odaları, yüksek performanslı projeksiyon çözümleri ve referans sinema ekranları.

Çok Bölgeli TV ve Görüntü Dağıtımı

Uydu sistemleri, medya sunucuları, internet ve dijital platformlardan aldığınız tüm görsel içeriğiniz dilediğiniz her mekanda. Sayısal görüntü işleme ve dağıtım çözümlerimiz ile tüm görsel medyanızı eviniz ve yatınızın dilediğiniz her noktasında en yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Ankastre Ekran ve Ayna TV

Tüm yaşam mekanlarınız için dekorunuz ile bütünleşen görünmez TV çözümleri. Islak hacimleriniz için yüksek ısı ve neme dayanıklı her ölçüde ayna-TV çözümleri. Mobilya içine ve yatlarda yapısal elemanlara gömülü sınırsız seçenekler.

Dış Mekan TV ve Sinema Sistemleri

Bahçe, teras ve tüm diğer dış mekanlarınız için her türlü hava koşuluna tamamen dayanıklı ekranlar. Parlak dış ortam ışığında da keskin görüntü ve doygun renkler için özel üretilmiş çözümler. Farklı gereksinimler için farklı büyüklükte ekran seçenekleri.

Yat ve Marine Görüntü Sistemleri

Yatınızın açık ve kapalı alanları için deniz koşullarına uyumlu standart veya özel üretim ekran çözümleri sunuyoruz. Sabit ve hareketli seçenekler ile ortamınızla tam uyumlu estetik bir arada. Kaynak, dağıtım ve ekran bileşenleri ile uçtan uca kullanışlı sistemler.  

Uydu Yayın ve Dağıtım Sistemleri

Dijital platformların sınırları ötesinde tüm dünyadan binlerce TV kanalı. Dilediğiniz kanal dilediğiniz ekranda. Telefon, tablet ve tüm akıllı cihazlarınız ile pratik görsel yönetim. Bağımsız konutlar, siteler ve villalar için MATV, CATV ve SMATV çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

Özel Üretim HD Medya Sunucuları

Kullanımı kolay, yüksek kapasiteli ve hızlı özel üretim medya sunucuları. Koleksiyonunuzdaki dilediğiniz filmi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyin. Evinizdeki film, müzik ve fotoğraf arşiviniz yatınızda da elinizin altında. Yüksek performans, kolay kullanım ve makul fiyat bir arada.